17 lutego 2013

Koty na dzień kota

Wczoraj Aguti wyciągnęła mnie na wystawę kotów. Trzeba było spory kawałek dojść, dlatego nie paliłam się do pomysłu, ale ilość kocich dostojników i piękne okazy okazały się warte trudu wędrówki. Zrobiłyśmy sporo zdjęć, najczęściej mało wyraźnych, bo zwierzaki były wyraźne zmęczone i albo senne, albo zbyt pobudzone i ruchliwe. Poniżej krótki koci przegląd, zdjęcia robiłyśmy na zmianę z Aguti:Jestem kotem ze Shreka...Mam oczy w dwóch kolorach...


Piękny cynamonowy brytyjczyk


Bracie, przygniatasz mnie!

I tak wszystko widzę...

Niezłe zębiska, nie?


Szczurowate też były...Piękne, prawda? :)

10 komentarzy:

 1. Ale słodziaki, uwielbiam kotki, niestety żadnego nie mam :(

  OdpowiedzUsuń
 2. O jakie cudne miauczury :))))) pozdrawiam cieplutko Viola

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudownie piękne, ale i tak dachówki Bunia i Filonka są najpiękniejsze na świecie ;) Co nie przeszkadza temu, że czasem mówię mojemu W. "Jeśli nie chcesz mojej zguby norweskiego kup mi luby" ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miłość od pierwszego wejrzenia mnie dopadła-piękne. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O jakie cudne kociaki, ja byłam dzisiaj na wystawie kotów ale było ich mało i były zmęczone, nie bardzo chciały pozować do zdjęć.Marzy misie brytyjski niebieski ale mam przybłąkanego dachowca.pozdrawiam,Viola.

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne,wszystkie!! Nawet tam jeden podobny trochę do mojego,nad tym "szczurowatym",tylko mój to ma już 7 lat a ten to kociak :)
  Jak wystawa jest dwa dni,to lepiej iść w pierwszy dzień.Kotki wtedy nie takie wymęczone jeszcze.

  OdpowiedzUsuń
 7. Na koty mogę patrzeć godzinami,piękne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wyglądają na strasznie wymęczone. Ech, ludzie, wystaw im się zachciewa, to właściciele powinni powypinać kuperki, a nie ich zwierzaki :P

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne te zwierzaki. Na dobry humor:)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, jeśli zostawisz komentarz dotyczący posta.
Proszę o nieskładanie mi życzeń świątecznych, bo świąt nie obchodzę, a inne uwagi najlepiej kierować na podanego maila, pocztę sprawdzam każdego dnia. Dziękuję! :)