5 grudnia 2011

Wymiana książek

Mam trochę książek, które chętnie oddam za poszukiwane przeze mnie tytuły. I mimo że działam na dwóch stronach służących takiej wymianie, ciągle mi mało. ;) No ale każdy nałogowiec zna tę potrzebę z własnego doświadczenia, nieprawdaż? :)

Dzisiaj chciałam zachęcić tych, którzy tak jak ja mają do oddania niepotrzebne, przeczytane bądź niechciane książki, a w zamian chcą zdobyć te bardziej pożądane, do zarejestrowania się w jednym z serwisów – finta.pl. Będzie mi miło, jeśli zrobicie to korzystając z linku referencyjnego, co przyniesie mi nieco punktów. Dodam, że osoba rejestrująca się nic na tym nie traci. Dokładne zasady uczestniczenia w wymianie można poznać tutaj i w pozostałych działach z bloku „Informacje” po prawej stronie.


Z ciekawszych tytułów obecnie dostępne są u mnie:
Część wystawionych przeze mnie książek widoczna jest na blogu w ruchomej ramce po prawej, również link referencyjny znajduje się po prawej stronie u góry, wśród innych moich stron. Zapraszam do skorzystania z finty!

Korzystając z tematu książkowego chciałam podziękować Biblionetkołajce z Łodzi za książkę, jaką mi podarowała: Opowieść o kobiecie spod znaku Ognistego Konia – przeczytam z zainteresowaniem. :) Cieszę się również, że moje tegoroczne biblionetkołajowe przesyłki wszystkie dotarły do adresatów. Przypominam, że o akcji pisałam w tym poście.

1 komentarz:

  1. hej, jeśli chcesz wymienić książki polecam platformę http://exlibri.pl :)

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, jeśli zostawisz komentarz dotyczący posta.
Proszę o nieskładanie mi życzeń świątecznych, bo świąt nie obchodzę, a inne uwagi najlepiej kierować na podanego maila, pocztę sprawdzam każdego dnia. Dziękuję! :)